Anahtar Teslim Web Siteleri Yapıyoruz

A'dan Z'ye Herşey DahilKaliteli bir web tasarımı için bir çok donenin bir araya gelmesi gerekmektedir. İhtayacınız olan herşeyi A'dan Z'ye temin ediyoruz;

  • Firmanızın, üretiminizin, ofislerinizin ve ürünlerinizin fotoğraflarını çekiyoruz.
  • Banner ve tanıtım görsellerinizi tasarlıyoruz.
  • Tüm bunlara uyumlu olarak web sitenizin yazılımını geliştiriyoruz.

Modern bir Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?


Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ve internet üzerinden kolayca erişebilebilir olmak firmalara web siteleri üzerinden potansiyel müşterilerine ulaşma şansı vermektedir. Fakat bu gelişim ve kolaylık aynı zamanda güvenilir, özgün ve yaratıcı olma konusunda da farklı bir rekabet ortamı yaratmıştır. Diğer bir deyişle potansiyel müşterilerinizin sizi araması için web sitenize ulaşması yetmeyecek, onları ikna etmesi için web sitenizin firmanızın kimliğini tam olarak yansıtması gerekmektedir. Bu sebeple de web sitesi gibi vitrin kabul edilen bir tanıtım aracının mutlaka profesyonelce tasarlanması gerekmektedir.

Web Sitesi Özellikleri

Yeni Nesil YazılımTASARIM

Kurumsal kimliğinize en uygun renkler, geçişler ve sunum ile markanıza maksimum seviyede kurumsal değer katmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uyum

Mobil versiyonda farklı bir arayüz ile açılan %100 mobil uyumlu web siteleri yapıyoruz.

HTML + CSS + JS

Yaptığımız tüm web sitelerinin yazılımı A'dan Z'ye bizim tarafımızdan size özel yapılmaktadır.

CONTACT US


Yaptığımız İşi Önemsiyoruz.


Yeni nesil web tasarımcısı olarak sunduğumuz web tasarım hizmeti, web sitenizde sadece içerik ve iletişim bilgilerini yayınlamaktan ziyade başta Google ve Yandex gibi arama motorlarına ve tüm mobil cihazlara optimize etmeyi, ek olarak da kurumsal kimliğinizi veya ürünlerinizi ön planda tutacak görsellerle hazırlamayı kapsamaktadır.