Temel / İleri Seviye Eğitim

Kendi işletmenizin veya ürünlerinizin fotoğraflarını mı çekmek istiyorsunuz? Ürün fotoğrafçılığına mı merak saldınız? Fotoğrafçılık yaparak ek gelir mi elde etmek istiyorsunuz? Profesyonel çekim tekniklerini mi öğrenmek istiyorsunuz? Kişiye Özel Fotoğrafçılık eğitim programımız ile size yardımcı olabiliriz.

layout styles

Kişiye Özel Fotoğrafçılık Eğitimine Kimler Katılabilir?

Kişiye Özel Fotoğrafçılık eğitimlerimizi ister çekim yapmak istediğiniz alanda isterseniz Bursa Kükürtlü'deki ofisimizde birebir çalışarak veriyoruz. Tarihleri herhangi bir gün ve saate bağlı kalmaksızın karşılıklı anlaşma ve programımızdaki müsaitlik durumuna göre kararlaştırıyoruz. Her biri birer gün olmak üzere Temel Fotoğrafçılık Fğitimi, Ürün Fotoğrafçılığı Eğitimi, Yemek Fotoğrafçılığı Eğitimi ve Photoshop Eğitimi gibi 4 farklı eğitim seçeneğimizden ister birine ister hepsine katılabilirsiniz. 1 günlük eğitim süremiz ortalama 8 saattir.

Kişiye Özel Fotoğrafçılık Eğitimlerimize kendi işletmenisinin veya ürünlerinin fotoğraflarını çekmek isteyen, fotoğrafçılığa ilgili duyan ve ürün fotoğrafçılığının inceliklerini merak eden, fotoğrafçılık yaparak ek gelir elde etmek isteyen, fotoğrafçılık alanında profesyonelleşmek isteyen herkes katılabilir ve Ürün&Yemek Fotoğrafçılığının püf noktalarını öğrenebilirsiniz.


Kişiye Özel Fotoğrafçılık Eğitiminde Neler Öğreneceksiniz?

Temel Fotoğrafçılık Eğitimi (1 Gün) Diyafram, enstantene, iso üçlüsünün ne olduğu, aralarındaki bağ ve farklı koşullara göre kullanımı, pozlama telafisi, lens çeşitleri, ışık ve fotoğraftaki etkisi, ekipman seçerken nelere dikkat edeceğimiz gibi bir çok konuyu kapsayan eğitim programımızdır.

Ürün Fotoğrafçılığı Eğitimi (1 Gün) Ürün fotoğrafçılığı eğitimine katılmak için "en az" temel seviye fotoğrafçılık bilginiz olması veya Temel Fotoğrafçılık Eğitimimize katılmış olmanız gerekmektedir. Bu eğitim beyaz fonda ürün çekimi, konsept ürün fotoğraf çekimi, model üzerinde ürün çekimi, ışık düzeneği, ek ekipman gereksinimi, ürün fotoğrafçılığında dikkat edilmesi gereken hususlar gibi bir çok konuyu kapsamaktadır. Spesifik ürün çekimleri eklenmesi halinde gün sayısı artmaktadır.

Yemek Fotoğrafçılığı Eğtimi (1 Gün) Yemek fotoğrafçılığı eğitimine katılmak için "en az" temel seviye fotoğrafçılık bilginiz olması veya Temel Fotoğrafçılık Eğitimimize katılmış olmanız gerekmektedir. Bu eğitim yemek fotoğrafçılığının püf noktaları, çekim açıları, styling ekipmanlarının kullanımı, gün ışığı ve stüdyo ışığında çekim çalışmaları gibi konuları kapsamaktadır.

Photoshop Eğitimi (1 Gün) Bu eğitimimiz photoshop hakkında temel bilgiler, dekupe, renk ayarları, ürün yerleştirme, ürüne göre ekstra ayarları, ürün üzerinde manipülasyon, renk ayaları, renk filtreleri gibi bir çok konuyu kapsamakatadır.

style switcher