1

Hakkımda


caner-hortoglu

Ne Yapıyoruz?
Caner Hortoğlu Fotoğraf Stüdyosu olarak Bursa Kükürtlü'deki ofisimizde ürün, katalog, moda, still life çekimlerinin yanı sıra mekan, mimari, işletme ve imaj çekimleri yapmaktayız. Stüdyomuzda, dışarıda veya uygun yeriniz olması halinde iş yerinize kuracağımız mini bir stüdyo ile tüm fotoğraf çekim işleriniz için profesyonel destek sunuyoruz.

Caner Hortoğlu Kimdir?
İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi'nde grafik tasarımı üzerine çeşitli eğitimler alarak başladığım serüvenimde, sektörde bir çok kişinin duayen olarak nitelendirdiği ustalardan fotoğrafçılık eğitimleri aldım. 2015 yılının hemen başında tanıştığım eşim için İstanbul'dan Bursa'ya taşındım ve ilk fotoğraf ajansımı Bursa'da açtım. 3.5 sene boyunca kendi ajansım ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlerde bir çok firmaya ve çifte profesyonel fotoğrafçılık hizmeti sağladım. Eylül 2018 itibari ile kendi kişisel web sitemi kurarak kendi imzamı taşıyan işler yapmaya karar verdim ve yıllar önce bu işe başlarken kurmuş olduğum hayallerime bir adım daha atmış oldum.

Misyon ve Vizyonumuz
Belli bir isimden almak istediğiniz hizmeti çoğu zaman o ismin çalışanlarından alma durumunu benim çalışma prensiplerim içerisinde bulamazsınız. Yaptığım her işin fotoğraflarını kendim çeker, montajını, renk ayarlarını ve düzenlemelerini kendim yapar, müşterilerim ile de bizzat kendim görüşürüm. Küçük yaşlardan beri atılmış olduğum iş hayatında benim için en büyük öğreti yaptığım her işin alacağım bir sonraki işe referans olacağıdır.

Sevgi ve Saygı ile;
Caner Hortoğlu


"Herkes için Profesyonel Çalışmalar"

Caner Hortoğlu Fotoğraf Stüdyosu