Hakkımda


caner-hortoglu

Ne Yapıyoruz?
Caner Hortoğlu Fotoğraf ve Tasarım Stüdyosu olarak Bursa Kükürtlü'deki ofisimizde ürün, katalog, moda çekimleri, katalog tasarım / baskı süreçleri ve web tasarım/geliştirme hizmetleri vermekteyiz. En büyük farkımız stüdyo fotoğrafçısı değil, ürün fotoğrafçısıyız ve bu konuda sadece firmalara profesyonel destek sunmaktayız.

Caner Hortoğlu Kimdir?
İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi'nde web tasarım ve grafik tasarım üzerine çeşitli eğitimler alarak başladığım serüvenimde, sektörde bir çok kişinin duayen olarak nitelendirdiği ustalardan fotoğrafçılık eğitimleri aldım. Bu süreçte farklı kurs ve seminerler ile sosyal medya ve arama ağları üzerine de kendimi geliştirmeye devam ettim. 2015 yılının hemen başında tanıştığım eşim için İstanbul'dan Bursa'ya taşındım ve ilk reklam ajansımı Bursa'da açtım. 3.5 sene boyunca kendi ajansım ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlerde bir çok firmaya hem baskı hem de dijital medya hizmeti sağladım. Eylül 2018 itibari ile kendi kişisel web sitemi kurarak kendi imzamı taşıyan işler yapmaya karar verdim ve yıllar önce bu işe başlarken kurmuş olduğum hayallerime bir adım daha atmış oldum.

Misyon ve Vizyonumuz
Belli bir isimden almak istediğiniz hizmeti aslında o kişinin personellerinden aldığınız gerçeğini benim çalışma prensiplerim içerisinde bulamazsınız. Yaptığım her işin fotoğraflarını kendim çeker, montajlarını kendim yapar, eğer bir site yapıyorsam kendim kodlar, müşterilerim ile de bizzat kendim görüşürüm. Yeri geliyor firmaların ürün ve mekan çekimlerini yapıyorum, yeri geliyor bir firmanın kurumsal kimlik sürecinde yine orada oluyorum. Aldığım iş ne olursa olsun, benim için tek bir felsefe var; o da yaptığım her işin alacağım bir sonraki işe referans olacağıdır.

Sevgi ve Saygı ile;
Caner Hortoğlu


"Herkes için Profesyonel Çalışmalar"

CH Fotoğraf ve Tasarım Stüdyosu