Bursa Katalog Tasarım ve Baskı Hizmeti


katalog_tasarim

Katalog Tasarımında Kurumsal İmajın Önemi


Genelde çoğumuzun yaptığı hatalardan biri de kendi imajımıza önem verdiğimiz kadar firmamımızın imajına dikkat etmememizdir. Yeri geliyor ayakkabının, montun, saatin en iyisini alırken konu firmamız olunca kartvizitimize bile yeteri kadar önem vermeyebiliyoruz. Ama şu unutulmamalıdır ki sizi hiç tanımayan hatta ofisinizi dahi görmemiş potansiyel müşteri veya iş ortaklarınız ellerine geçen kataloglar vasıtası ile hakkınızda kesin bir yargıya dahi varabilirler. O yüzden katalog tasarımı gibi önemli bir reklam ve tanıtım aracını işi profesyonellere yaptırmanız firmanızın kurumsal kimliğine büyük bir değer katacaktır.


Katalog Tasarım Süreci


Öncelikle şunu söylemek zorundayız ki, elinizde bir katalog tasarımı yoksa matbaaları arayıp katalog yaptırmak istediğinizi söylemeyin çünkü katalog tasarımı için alacakları ekstra para sonucuna değmeyecektir. Sektörde amatörce yapılan işler için "matbaa işi olmuş" diye bir tabir olduğunu unutmayın. Bizim çalışma şeklimiz katalog tasarımlarınız ile A'den Z'ye ilgilenmeyi kapsar. Öncelikle donelerimizi belirliyoruz; ürün çekimi, işletme çekimi, logo tasarımı gibi eksikler varsa onların temini için çalışmaya başlıyoruz herşey tamamsa veya sizde zaten bu doneler mevcutsa elimizdeki doneler ile en iyi katalog tasarımına ulaşmak için taslaklar oluşturuyoruz. Taslak şablonumuza karar verdikten sonra geriye sadece geceyi gündüze katıp en hızlı sürede katalog tasarımınızı teslim etmek kalıyor.


Ürün ve Mekan Çekimi


Ürün ve katalog çekimi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın. Ürün Çekimi


Baskı Süreci ve Katalog Fiyatları


Bu süreç aslında en başta katalog tasarımınız için oluşturduğumuz ilk boş sayfa ile başlıyor çünkü katalog tasarımı ne kadar profesyonelce yapılırsa, mizanpajlara, tipografisine, kesim paylarına ne kadar dikkat edilirse matbaa işi o kadar hızlı bir şekilde üretime alarak baskıyı gerçekleştirir. Bu süreç kaliteli bir katalog tasarımı sonucunda 1 hafta - 10 günü geçmemelidir. Prensip olarak tasarımını yaptığımız kataloglarda baskı kâr payı eklemediğimiz için bu konuda en uygun fiyat güvencesi ile anlaşmalı olduğumuz matbaaları tercih edebilirsiniz.katalog-tasarim


"Herkes için Profesyonel Çalışmalar"

CH Fotoğraf ve Tasarım Stüdyosu