İşletmenizi Profesyonelce Tanıtalım

Sektörünüz ne olursa olsun farklı mecralarda kullanmak üzere profesyonel bir şekilde mekan ve detay fotoğraf çekimlerinizi yapıyoruz. Doğru açı, perspektif hissiyatı ve geniş açılı lenslerimiz ile ne kadar etkili sonuçlar elde ettiğimizi görmenizi istiyoruz.

layout styles

Profesyonel Mekan ve İşletme Fotoğraf Çekimi

Bursa Caner Hortoğlu Fotoğraf ve Tasarım Stüdyosu olarak firma ve işletmenizin kurumsal imajını arttıracak web sitenizde, kataloglarınızda, broşürlerinizde ve sosyal medya hesaplarınızda fark yaratacak fotoğraflar çekiyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile en doğru kadraj ve yaratıcı dokunuşlar ile Mekan - İşletme ve Mimari Fotoğraflarınıza değer katıyoruz.

En doğru çekim tekniğini uygulamak, çekim esnasında belli oran/orantı kurallarına dikkat etmek, doğru ekipmanı kullanmak ve ışığı iyi okumak gibi konular ise işimizin en önemli parçasıdır. Bunlara ek olarak, çekim sonrası çekilen fotoğrafların renk ayarlarından geçirilmesi, baskıda veya dijital ortamlarda kullanılmak üzere hazır hale getirilmesi gibi ek işlemler gerekmektedir.


Yüksek Kalite ve Çözünürlükte Fotoğraflar Çekiyoruz

Mekan, mimari, işletme, ofis, fabrika, bina, sergi, iş yeri, cafe, restoran, otel gibi v.b iç ve dış mekanlarda fotoğrafçılık hizmetinin yanına sıra işletmenizin faaliyet alanına bağlı olarak farklı çekim önerileri sunuyoruz.

İşletmenizin dışarıdan görüntüsünü elde etmek için ultra geniş açılı lenslerimiz ve drone çekim hizmetimiz de bulunmaktadır.

style switcher