Firmanızı Tanıtmanın En Etkileyici Yolu

Video çekimi, drone çekimi, kurgu, montaj ve ihtiyacınız halinde oyuncu temini ile profesyonel tanıtım ve reklam filmleri çekiyoruz. Sosyal medya ve diğer dijital ortamlarda firmanızı tanıtmanın en etkileyici yolunu sunuyoruz.

layout styles

Profesyonel Tanıtım ve Reklam Filmi Çekimi

Tanıtım ve Reklam filmlerinizi talebiniz doğrultusunda çekilen fotoğrafların montajlanması veya çekilen videoların montajlanması şeklinde 2 farklı şekilde hazırlıyoruz. Ne tür bir video çekileceğine, marka, ürün, işletme gibi konulardan hangisini ön plana çıkarmak istediğiniz doğrultusunda beraber karar vererek kurgumuzu o yönde planlıyoruz.

En doğru çekim tekniğini uygulamak, çekim esnasında belli oran/orantı kurallarına dikkat etmek, doğru ekipmanı kullanmak ve ışığı iyi okumak gibi konular ise işimizin en önemli parçasıdır. Bunlara ek olarak, çekim sonrası çekilen fotoğraf ve videoların renk ayarlarından geçirilmesi, planlanan kurguya uygun montaj işlemlerinin yapılması ve farklı mecralarda kullanılabilmesi için videonun uygun formatlara getirilmesi gerekmektedir.


Yüksek Kalite ve Çözünürlükte Drone Çekimi

Tanıtım filmlerinin olmazsa olmazı haline gelen drone çekimleri ile videolarınıza farklı bir bakış açısı katıyoruz. Tüm belge ve gerekli ehliyetlere sahip eğitimli drone operatörlerimiz tarafından son teknoloji cihazlar ile yüksek kalite ve çözünürlükte çekimler yapıyoruz.

Tanıtım filmlerinize ek olarak ürünleriniz ve firmalarınız için senaryolu reklam film çekimleri de yapıyoruz. Bu konuda mekan, set, cast ve oyuncu konularında sizlere profesyonel destek sunuyoruz.

Yaptığımız işler ile ilgili daha detaylı konuşmak için sizi Bursa ofisimize bekliyoruz.

style switcher