Firmanızı Tanıtmanın En Etkileyici Yolu

Video çekimi, drone çekimi, kurgu, montaj ve ihtiyacınız halinde oyuncu temini ile profesyonel tanıtım ve reklam filmleri çekiyoruz. Sosyal medya ve diğer dijital ortamlarda firmanızı tanıtmanın en etkileyici yolunu sunuyoruz.

layout styles

Profesyonel Tanıtım ve Reklam Filmi Çekimi

Kurumsal tanıtım filmi çekimlerinizi planlıyor, çekiyor ve kurguluyoruz. Tekrar çekimlerden sıkılmayan, olmazı olduran, zoru başaran, enerji dolu bir ekiple hem havadan hem karadan 4K görüntü kalitesinde kurumsal tanıtım ve reklam filmleri çekiyoruz.

Kurumsal tanıtım filmi çekimlerinizde en doğru çekim tekniğini uygulamak, çekim esnasında belli oran/orantı kurallarına dikkat etmek, doğru ekipmanı kullanmak ve ışığı iyi okumak gibi konular ise işimizin en önemli parçasıdır. Bunlara ek olarak, çekim sonrası çekilen fotoğraf ve videoların renk ayarlarından geçirilmesi, planlanan kurguya uygun montaj işlemlerinin yapılması ve farklı mecralarda kullanılabilmesi için videonun uygun formatlara getirilmesi gerekmektedir.


Yüksek Kalite ve Çözünürlükte Havadan Drone Çekimi

Kurumsal tanıtım filmlerinin olmazsa olmazı haline gelen drone çekimleri ile videolarınıza farklı bir bakış açısı katıyoruz. Tanıtım filmlerinizi tüm belge ve gerekli ehliyetlere sahip eğitimli drone operatörlerimiz tarafından son teknoloji cihazlar ile 4K görüntü kalitesinde çekiyoruz.

Yapmış olduğumuz tanıtım filmi çekimlerinde herhangi bir kategoriye bağlı olmamakla beraber; kurumsal tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, fabrika tanıtım filmi, cafe tanıtım filmi, restoran tanıtım filmi, okul tanıtım filmi, reklam filmi çekimi, havadan video çekimi gibi konularda profesyonel destek sağlıyoruz. Ayrıca video çekimi yaptığımız tüm mekanların fotoğraf çekimlerini de gerçekleştiriyoruz.

style switcher