Firmanızı Tanıtmanın En Etkileyici Yolu

Video çekimi, havadan drone çekimi, kurgu ve montaj ile profesyonel tanıtım ve reklam filmleri çekiyoruz. Sosyal medya ve diğer dijital ortamlarda firmanızı tanıtmanın en etkileyici yolunu sunuyoruz. Sinematik görüntüler, havadan video ve fotoğraf çekimleri ile tanıtımlarınıza farklılık katıyoruz.

layout styles

Profesyonel Tanıtım ve Reklam Filmi Çekimi

Kurumsal tanıtım filmi çekimlerinizi planlıyor, çekiyor ve kurguluyoruz. Tekrar çekimlerden sıkılmayan, olmazı olduran, zoru başaran, enerji dolu bir ekiple hem havadan hem karadan 4K görüntü kalitesinde kurumsal tanıtım ve reklam filmleri çekiyoruz. Tanıtım filmi çekimleri ve havadan drone çekimi taleplerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek için size bir telefon kadar yakınız.

Kurumsal tanıtım filmi çekimlerinizde en doğru çekim tekniğini uygulamak, çekim esnasında belli oran/orantı kurallarına dikkat etmek, doğru ekipmanı kullanmak ve ışığı iyi okumak gibi konular kurumsal tanıtım filmi ve havadan drone çekimi işlemlerinin en önemli parçasıdır. Bunlara ek olarak, çekim sonrası çekilen fotoğraf ve videoların renk ayarlarından geçirilmesi, planlanan kurguya uygun montaj işlemlerinin yapılması ve farklı mecralarda kullanılabilmesi için videonun uygun formatlara getirilmesi gerekmektedir. Böylece video ve havadan drone çekimi işlemlerimiz profesyonel tanıtım filmlerine dönüşmektedir.


Yüksek Kalite ve Çözünürlükte Havadan Drone Çekimi

Kurumsal tanıtım filmlerinin olmazsa olmazı haline gelen havadan drone çekimleri ile tanıtım filmi çekimlerinize farklı bir bakış açısı katıyoruz. Profesyonel tanıtım filmleriniz için yaptığımız havadan drone çekimleri tüm belge ve gerekli ehliyetlere sahip eğitimli drone operatörlerimiz tarafından son teknoloji cihazlar ile 4K görüntü kalitesinde yapılmaktadır.

Bursa ve tüm çevre şehirlerde yapmış olduğumuz tanıtım filmi çekimlerinde herhangi bir kategoriye bağlı olmamakla beraber; tanıtım filmi çekimi, kurumsal tanıtım filmi çekimi, firma tanıtım filmi çekimi, fabrika tanıtım filmi çekimi, cafe tanıtım filmi çekimi, restoran tanıtım filmi çekimi, okul tanıtım filmi çekimi, reklam filmi çekimi, otel tanıtım filmi çekimi, klip çekimi, havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi, havadan drone çekimi gibi konularda profesyonel destek sağlıyoruz. Uygun şartlar oluşması halinde profesyonel tanıtım filmi çekimleriniz ve havadan drone çekimi talepleriniz için Bursa dışı diğer tüm illerde de hizmet vermekteyiz. Ayrıca video çekimi yaptığımız tüm mekanların profesyonel fotoğraf çekimlerini de gerçekleştiriyoruz.

style switcher