Stüdyoda veya Yerinde Çekim Hizmeti

Ürün ve Katalog çekimleriniz için Kükürtlü stüdyomuzda kadın, erkek, çocuk hayalet mankenler, farklı renklerde fon çeşitleri ve birbirinden farklı aksesuarlarımız ile yaratrıcı çözümler sunuyoruz. Uygun yeriniz olması durumunda ekip olarak gelerek işletmenize kuracağımız mini bir stüdyo ile firmanızda veya dış mekanlarda çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.

layout styles

Profesyonel Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi Nedir?

Hepimizin elinde olan akıllı telefonlarla çektiğimiz görüntüler günümüz teknolojisinde bile kataloglarınız için yeterli baskı kalitesi almamıza veya dijital ortamlar için çekilen fotoğrafların yeteri kadar özgün işlenmesine olanak vermiyor. Tabi sadece bunu ekipman kalitesine bağlamak da doğru değil çünkü ürün ve katalog fotoğraf çekimi mesleki ve sektörel tecrübe gerektiren bir iştir.

En doğru çekim tekniğini uygulamak, çekim esnasında belli oran/orantı kurallarına dikkat etmek, doğru ekipmanı kullanmak ve ışığı iyi okumak gibi konular ise işimizin en önemli parçasıdır. Bunlara ek olarak, çekim sonrası çekilen fotoğrafların renk ayarlarından geçirilmesi, dekupaj işlemlerinin yapılması, katalog veya dijital ortamlarda kullanılmak üzere hazır hale getirilmesi gibi ek işlemler gerekmektedir. Ürün ve katalog fotoğraf çekimlerinin neredeyse en önemli bölümü çekim sonrası yapılan işlemlerdir.


Yüksek Kalite ve Çözünürlükte Fotoğraflar Çekiyoruz

Ürün fotoğrafçılığında herhangi bir kategoriye bağlı olmamakla beraber, Bursa'da moda fotoğraf çekimi, çocuk ve bebek tekstili fotoğraf çekimi, katalog fotoğraf çekimi, model fotoğraf çekimi, ayakkabı fotoğraf çekimi, kozmetik ürünler fotoğraf çekimi, takı fotoğraf çekimi, sanayi parçaları fotoğraf çekimi, mobilya fotoğraf çekimi, araba ve araba aksesuarları fotoğraf çekimi, cam ürün fotoğraf çekimi gibi bir çok sektöre ürün fotoğraf çekim hizmeti sağlamaktayız.

style switcher